Author: E***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: looks just like the picture and easy to wear
Color: Brown
Price: 194kr
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Brown |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Deep Wave |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 115 g |
| Length | 23 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb25051927039722676 |
Author: E***n
Date:
Review: looks just like the picture and easy to wear
Color: Brown
Author: 3***9
Date:
Review: Very beautiful and soft too
Color: Brown
Author: w***n
Date:
Review: Light weight wig, fits really well. I prefer the side part though.
Color: Brown
Author: m***6
Date:
Review: 👌🏾🙏🏾😘
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.